Rekonštrukcia domu

Pri celkovej rekonštrukcii prístavby a časti domu sme zistili, že prístavba nemá takmer žiadny základ a žiadnu hydroizoláciu, čo bolo dôvodom neustáleho vzlínania vlhkosti do stien, až stropov. Dorobili sme základovú platňu, do poteru sme pridali podlahové kúrenie, pôvodné steny sme injektovali proti vlhkosti a pružnú lepenku sme vytiahli až po injektáž. Pridali sme záchod, a keďže kanalizácia nebola v dosahu, inštalovali sme aj čističku odpadových vôd. Všetky siete v dome vrátane kotolne sa robili nanovo. Upravili sa stropy, povrchy stien, aj podlahy. Obnovou si prešiel aj exteriér - dozateplovala sa fasáda, natreli sme nanovo kamenný sokel a kovové prvky, prerobili plot a zásadnou rekonštrukciou si prešli aj schody s výslednou povrchovou úpravou vodoodpudivým betónom a oteruvzdornou imregnáciou proti povrchovej vlhkosti. Domáci po rekonštrukcii hovoria, že sa cítia, akoby teraz bývali niekde úplne inde.

Naše realizácie

Rekonštrukcia domu

Celková rekonštrukcia staršieho rodinného domu so zmeneným dispozičným riešením. Po búracích prácach, úprave dverných a okenných otvorov a postavení nových priečok, sme vymenili okná, urobili komplet nanovo kúrenie vrátane kotolne, vodoinštaláciu, kanalizáciu aj s prípojkou a elektroinštaláciu spolu s dátovými káblami. Premiestňoval sa aj výlez na povalu, stropy sa znižovali sadrokartónom vrátane montáže parozábrany a tepelnej izolácie. Steny sa po ofrézovaní pôvodnej maľovky prerovnávali, vyspravovali, sieťkovali, omietali štukovou omietkou a omaľovali na bielo. Pri podlahách sme museli urobiť nový poter, keďže starý sa rozpadával, resp.sme vyberali nerovné parkety. Naň sme po nivelácii lepili vinylovú podlahu tak, že prechody vo dverách sme riešili úplne bezprahovo - do zarezávaných dilatácií išiel len tmel vo farbe podlahy. Sociálky sú štandardne obložené, dotvorené vstavanými poličkami a zrkadlom, mysleli sme aj na doplnky. Po montáži zárubní a dverí, kompletáži sanít, radiátorov, svietidiel, ventilátora, zásuviek a vypínačov, atď., je všetko pripravené pre nasťahovanie sa.

Naše realizácie

Potrebujete stavebnú firmu?

Zavolajte nám alebo napíšte.

+421 903 641 857

Prerábka bytového jadra alebo výroba nábytku na mieru ?

Pošlite nám informácie o Vašich plánoch a my Vám vypočítame cenu.
Firma Kompakt je dynamicky sa rozvíjajúca stavebná firma, orientovaná na profesionálne a dlhodobé uspokojovanie potrieb zákazníka

Kontakty

Kompakt-stavba s.r.o.
Bitarová 285
010 04 Bitarová

IČO: 46853154
IČ DPH: SK2023613328
DIČ: 2023613328

Kontakty

Kontaktná osoba: Miloš Beňadik
Mobil: +421 903 641 857
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Bankové spojenie: Tatra banka
SK77 1100 0000 0029 4509 9926
Právne informácie | Všetky práva vyhradené Copyright © 2020 | Kompakt-stavba.sk. Vytvorila www.e-stranka.eu.